Analyst Coverage

 

ANALYST COMPANY EMAIL OF ANALYST
Mustafa Küçükmeral İş Yatırım Menkul Değerler mkucukmeral@isyatirim.com.tr
Hasan Şener OYAK Yatırım Menkul Değerler hasan.sener@oyakmenkul.com.tr
Bülent Yurdagül HSBC Yatırım Menkul Değerler bulentyurdagul@hsbc.com.tr
Ezgi Gülbaş Şeker Yatırım Menkul Değerler egulbas@sekeryatirim.com
Erdem Kaylı Ata Invest ekayli@atainvest.com
Ali Yavuz Birdal Bank of America Merrill Lynch aliyavuz.birdal@baml.com
Koray Pamir Deutsche Bank koray.pamir@db.com
Osman Memişoğlu Citibank osman.memisoglu@citi.com
Can Alagöz FinansInvest Can.Alagoz@finansinvest.com
Ezgi Yılmaz BGC Partners eyilmaz@bgcpartners.com
Eren Gül Karaca Bizim Menkul Değerler eren.karaca@bmd.com.tr
Harun Dereli Ziraat Yatırım hdereli@ziraatyatirim.com.tr
Tamas Pletser Erste Investment tamas.pletser@erstebroker.hu
Timuçin Alp Tekstil Yatırım timucin.alp@tekstilyatirim.com.tr
Neeraj Kumar JP Morgan neeraj.z.kumar@jpmorgan.com
Umut Öztürk Burgan Yatırım Menkul Değerler umut.ozturk@burgansecurities.com